Rychlá půjčka bez skrytých poplatků | CreditPortal.cz

By | 17.03.2019

Rychlá půjčka bez skrytých poplatkůCreditPortal, a.s. je mladá dynamická společnost, která se chce odlišit od ostatních společností z oblasti krátkodobých úvěrů. Důležitá je pro nás důvěryhodnost a propracovaný etický přístup ke klientům. Naše služby a produkty jsou vymyšleny tak, aby vám co nejvíce pomohly s neodkladnými finančními výdaji, na které je váš rozpočet krátký.

Půjčka až 30 000 Kč

Peníze do výplaty – rychle a jednoduše

Rychlá půjčka

Nabízená půjčka může dosahovat těchto parametrů.

  • Finance od 500 Kč do 30 000 Kč
  • Doba splatnosti od 5 do 30 dní

Potřebujete-li peníze do výplaty a nechcete-li se vystavovat jakýmkoliv finančním problémům spojeným s dluhy či exekucemi, bude vám CreditPortal půjčka plně k dispozici. Mimo jiné s ní můžete realizovat nákup libovolného sortimentu, a to jak pro sebe, tak pro své blízké. Možností je jistě přehršel.

CreditPortal půjčka

Půjčka CreditPortal je jeden z nejjednodušších způsobů, jak si rychle obstarat peníze. O půjčku lze zažádat přes internet nebo na telefonicky na čísle 222 209 011. Do několika minut jsou peníze poslány na klientův účet. Při vyřízení požadavku potřebuje zákazník mobilní telefon k potvrzení kódu, který mu přijde SMS zprávou. Pomocí půjčky od CreditPortal tak klient získá peníze rychleji, než kdyby si vyřizoval úvěr u banky. Půjčka je navíc bez skrytých poplatků.

Refinancování půjčky

Klienti mají možnost požádat o refinancování půjčky. Délku refinancování si vyberou sami ve svém klientském profilu, nebo požádají o spolupráci operátory. Po zaplacení všech poplatků spojených s původním úvěrem bude zákazníkům refinancována původní půjčka a bude vytvořena nová dle aktuálního ceníku. Zákazník bude o kladném refinancu informován pomocí SMS, a to po řádném obdržení všech poplatků z původní půjčky.

Náklady spotřebitelského úvěru

Veškeré náklady spotřebitelského úvěru jsou zahrnuty do celkových nákladů spotřebitelského úvěru, tzn. že společnost CreditPortal nepožaduje úhradu jakýchkoli dalších nákladů nad rámec těch uvedených v Kalkulaci ceny a ve Smluvní dokumentaci jednotlivého Spotřebitelského úvěru.