Online půjčka

Získejte peníze na účet do 15 minut!

Rychlá půjčka bez skrytých poplatků

Rychlá půjčka bez skrytých poplatkůCreditPortal, a.s. je mladá dynamická společnost, která se chce odlišit od ostatních společností z oblasti krátkodobých úvěrů. Důležitá je pro nás důvěryhodnost a propracovaný etický přístup ke klientům. Naše služby a produkty jsou vymyšleny tak, aby vám co nejvíce pomohly s neodkladnými finančními výdaji, na které je váš rozpočet krátký.

Půjčka až 30 000 Kč

Peníze do výplaty – rychle a jednoduše

Rychlá půjčka

Nabízená půjčka může dosahovat těchto parametrů.

  • Finance od 500 Kč do 30 000 Kč
  • Doba splatnosti od 5 do 30 dní

Potřebujete-li peníze do výplaty a nechcete-li se vystavovat jakýmkoliv finančním problémům spojeným s dluhy či exekucemi, bude vám CreditPortal půjčka plně k dispozici. Mimo jiné s ní můžete realizovat nákup libovolného sortimentu, a to jak pro sebe, tak pro své blízké. Možností je jistě přehršel.

CreditPortal půjčka

Půjčka CreditPortal je jeden z nejjednodušších způsobů, jak si rychle obstarat peníze. O půjčku lze zažádat přes internet nebo na telefonicky na čísle 222 209 011. Do několika minut jsou peníze poslány na klientův účet. Při vyřízení požadavku potřebuje zákazník mobilní telefon k potvrzení kódu, který mu přijde SMS zprávou. Pomocí půjčky od CreditPortal tak klient získá peníze rychleji, než kdyby si vyřizoval úvěr u banky. Půjčka je navíc bez skrytých poplatků.

Refinancování půjčky

Klienti mají možnost požádat o refinancování půjčky. Délku refinancování si vyberou sami ve svém klientském profilu, nebo požádají o spolupráci operátory. Po zaplacení všech poplatků spojených s původním úvěrem bude zákazníkům refinancována původní půjčka a bude vytvořena nová dle aktuálního ceníku. Zákazník bude o kladném refinancu informován pomocí SMS, a to po řádném obdržení všech poplatků z původní půjčky.

Náklady spotřebitelského úvěru

Veškeré náklady spotřebitelského úvěru jsou zahrnuty do celkových nákladů spotřebitelského úvěru, tzn. že společnost CreditPortal nepožaduje úhradu jakýchkoli dalších nákladů nad rámec těch uvedených v Kalkulaci ceny a ve Smluvní dokumentaci jednotlivého Spotřebitelského úvěru.